Portfolio

Není to jen o vzhledu. Je to o funkčnosti. Přitáhnutí zákazníka. Přehlednosti.

 

Je to drahé, je to kvalitní a spolehlivé? Budeme si rozumět? Je mi tento člověk sympatický? Je možnost, že právě s ním budu chtít spolupracovat?

 

Nejen to vám proběhne hlavou během první půl sekundy. Proto je tak důležité, aby vzhled odpovídal vašim hodnotám, cílové skupině i vám samotným.

jednodušší život s:

Mámami.cz

Organizují domovy, plánují oslavy, sklízí radost a spokojenost. To jsou mámami. U webu jsem zajistila nový vizuální brand, copywritera a dodala kompletní řešení.

Cílem bylo usnadnit Míše a Markétě každodenní práci s webem, objednávky kurzů, sjednodit samostatný blog a e-shop a správu klubu. Zásadní byla automatizace, kterou doposud neměly nijak vyřešenou. Každého člena zadávaly ručně.

Kromě toho všem prodejním stránkám chyběla přehlednost a drive. Spoustu obsahu Mámami řešily obrázky, protože na starém webu neměly jinou možnost, jak s webem lépe vizuálně pracovat a zaujmout.

Focení na web ivany Nohové

Brandová fotografie

Fotky, které vdechnou život vašemu webu, podle vašeho brandu. Kdykoliv tvořím web pro fotografy, je důležité, aby fotografie nezanikly. Když ovšem tvoříte web pro fotografa, který potřebuje na svém webu ukázat brand všech ostatních, je to o kousek těžší.

Nenechat zaniknout vlastní brand je zásadní. I proto jsem se rozhodla nechat fialovou opravdu vyniknout, ale tak, aby neumořila ostatní fotografie.

 

Fine art svatební fotografka

Sabina Povolná

Vypiplat každý detail tak jako to dělá Sabina na svých fotkách. Svěží, něžné, elegantní, přirozené. Takové jsou. A takový měl být i její web.

Řekla bych, že se nám to povedlo.

 

Kaligrafie nejen na svatby

Láskou psané

Tenhle krásný projekt si zasloužil stejně něžný web. Klientka Kristýna mi dodala ručně psané nadpisy, díky kterým web získal své kouzlo.

V první fázi jsem vytvořila minimální podobu webu. Ta vzniká proto, aby mohl být web spuštěn co nejdříve a nic nebrzdilo prodej.

Další funkce jsou implementovány již za provozu.  Jde o naprosto běžný postup, díky kterému nemusí kvůli chybějícímu webu stát celé podnikání.

Web, ze kterého budete nadšení?

Napište mi, spolu ho vymyslíme!

bara@vlaskova.cz