Weby, které tvořím, musí skvěle vypadat sloužit

Kaligrafie nejen na svatby

Láskou psané

Tenhle krásný projekt si zasloužil stejně něžný web. Klientka Kristýna mi dodala ručně psané nadpisy, díky kterým web získal své kouzlo.

V první fázi jsem vytvořila minimální podobu webu. Vytváří se proto, aby mohl být web spuštěn co nejdříve s jeho základními funkcemi.

Další funkce jsou implementovány již za provozu.  Jde o naprosto běžný postup, díky kterému nemusí kvůli chybějícímu webu stát celé podnikání.

Postarají se o váš rozpočet

Finančníci

Pro Finančníky jsem před pěti lety pomáhala navrhnout jejich původní web. Za tu dobu se ale jejich služby posunuly, a tak bylo potřeba web redesignovat, změnit strukturu nabízených služeb a nakreslit nové ilustrace.

Kromě zbrusu nové grafiky a použití modernějšími systému správy webu jsem navrhla obsah stránek a pomohla vytvořit texty, které si pak klienti jen doladili podle svého „profesionálního“ jazyka.

IoT Startup

Hexio.io

Pro společnost Hexio jsem navrhla kompletní webové stránky, včetně desítky ilustrací a jedné celostránkové infografiky. Web jsem vytvořila v redakčním systému WordPress. 

Pro snazší používání a editaci jsem nasadila vizuální editor Divi. Web obsahuje základní SEO i nastavení pro sociální sítě, je zabezpečený a samozřejmě responzivní. Navíc jsem web připravila pro další optimalizaci a marketingové aktivity.

Web, ze kterého budete nadšeni? Napište mi, spolu ho vymyslíme!