Záruky a podmínky webu na míru

Následující řádky jsou orientační, konkrétní podmínky a záruky záleží na konkrétním projektu a stanovíme si je společně ještě před jeho zahájením podle parametrů a požadavků.

Podmínky a záruky tvorby webu

Akceptace

Že je web v pořádku potvrdíte jeho schválením a svolením k přesunutí na váš prostor.

Do určité doby po spuštění webu opravím v rámci původní ceny případné nalezené nedostatky vztahující se k vizuální podobě. Pokud si web poškodíte sami (zjistím z revizí) opravy naúčtuji hodinovou sazbou.

Pluginy třetích stran využívám je co nejméně, i tak musí být dostatečně prověřené a nestojí na nich zásadní části webu. Pokud ano, budete to vědět. V takovém případě půjde s nějvětší pravděpodobností o placený produkt, který bude mít svou vlastní podporu a záruky.

Správa webu po spuštění

Je možné domluvit se na pravidelné nejzákladnější správě vašeho webu za paušální cenu 1 000 Kč/rok.

Taková správa obsahuje pravidelné zálohování, aktualizace, kontrola zabezpečení a údržba a optimalizace systému a v případě výpadku jeho řešení.

Platba a předání webu

Web vyvíjím na svém prostoru (nazevvasehoprojektu.baravlaskova.cz) a v momentě kdy se shodneme, že je hotový, vystavuji poslední fakturu a po jejím uhrazení web přesunu na váš prostor.

Způsob úhrad plateb za webové stránky závisí na individuální domluvě. 

Předčasné ukončení spolupráce

Pokud k něčemu takovému přece jenom dojde, tak v takovém případě  dokončím práci, která je rozdělaná, aby se dala předat, sepíšu dokumentaci a vyfakturuji hotovou schválenou práci – to proto, aby jste nemuseli začínat od znovu.

Životnost webu

Tvrdí se, že webové stránky vydrží maximálně 5 let. Tato doba se zkracuje a urychluje. Proto osobně doporučuji se webu věnovat pravidelně a neustále jej optimalizovat. Web vám bude lépe a déle sloužit a celkově tento přístup bude nakonec výhodnější, než za stránky dát znovu plnou cenu. K pravidelné údržbě musí docházet vždy už kvůli zabezpečení dat.

Za aktuálnost webu si ručíte sami svým zacházením.

Užívání redakčního systému WordPress

„WordPress je poskytován pod všeobecnou veřejnou licencí GNU (GPLv2 nebo novější), která umožňuje čtyři základní svobody. Berte je jako listinu práv pro WordPress: 1. svoboda používat program k jakémukoliv účelu; 2. svoboda zjišťovat, jak program funguje a upravit jej dle svých přání; 3. svoboda volně šířit; 4. svoboda svobodně šířit kopie upravených verzí ostatním.“ 

— Listina práv, cs.wordpress.org

Užívání vizuálního editoru Divi

Podporu a aktualizace od Elegant themes máte v rámci naší spolupráce doživotní. Pokud je to pro vás podstatné licenci si můžete snadno zakoupit i na své jméno, aktuální ceník najdete na jejich webu.

Pin It on Pinterest