S cenou nedělám tajnosti

Napište mi a já vám zašlu nabídku odpovídající vašim požadavkům. Na vás už bude jen vybrat, která nabídka bude sedět vašim představám i rozpočtu.

webem je to jako s autem. Můžete do něj investovat pět tisíc i milion

Co slíbím, to platí

Má hodinová sazba je 900 Kč/hod. Běžný web mi trvá podle vašich požadavků mezi 10-20 hodinami. Cenu je možné rozdělit na několik plateb, tak jak budete sami potřebovat. Stačí si říct.

Na čem se spolu domluvíme, to beru vážně. Nemusíte se bát, že si pro vás během naší spolupráce připravím „překvapení“ v podobě nečekaného zvýšení ceny.

Ať už si budeme posílat maily nebo povídat osobně, probereme, jak by měl váš web vypadat a co by měl splňovat. Ráda vám vše vysvětlím, poradím a nasměruju tak, aby web byl vaší skvělou prezentací.

Jaký bude výsledek?

  • Váš web vás bude reprezentovat. Bude váš a budete na něj rádi posílat každého kdo by měl zájem o vaše služby.
  • Web můžete dále volně upravovat podle sebe a svého uvážení – naučím vás to.
  • Nenechám vás lámat si hlavu s obsahem webu. Pomohu vám ho vymyslet a napíšu ho s vámi, nebo najmeme vhodného copywritera.
  • Záleží mi i na použitelnosti. Snad každý z nás trpí nějakým znevýhodněním. Ať už jsou to zapomenuté brýle, slunce svítící do mobilu, nebo dyslexie.
  • Bude nastavena základní optimalizace, vyplněné popisky pro SEO a sociální sítě.
  • Budete jej spravovat skrze administrační systém, který umí používat i většina specialistů na online marketing a často i copywriteři. Nejspší nepotkáte webmastera, který by s ním neuměl.
  • Vzhled webu bude odpovídat vašim představám i aktuálním požadavkům.
  • Web bude nabíhat ideálně do 2s maximálně do 4s.
  • Web bude responzivní – to je absolutní samozřejmost.

Chcete znát cenu vašeho webu? Napište mi

Ještě by vás mohlo zajímat…

Kolik stojí první konzultace?

Naše první konzultace vás kromě vašeho času nebude stát nic. Vytvořím vám kalkulaci a vy se rozhodnete, co dál.

Jak zjistíme, že si budeme rozumět?

Během úvodní schůzky se já seznámím s vaším projektem a vy s mým přístupem k práci. Můžete se mě zeptat naprosto na cokoliv, a zjistit tak, jestli si budeme rozumět.

Akceptace

Po předání webu máte určitou dobu na vysledování případných nedostatků, které v rámci ceny opravím a doladím. 

Co když to neklapne?

Dělám vše pro to, aby všechno klapalo, jak má. Pokud se však naše cesty přesto rozejdou, připravím vám veškeré soubory, sepíšu dokumentaci, vystavím fakturu na dosud provedenou práci a nabídnu pomoc mému nástupci. Neztratíte čas ani peníze.

Žádné skryté poplatky

Možná zním jako banka, ale bývá běžné, že si vývojáři klientův web drží u sebe za další a další poplatky a při jeho převodu chtějí neúměrně vysokou částku. U mě je váš web celý váš a webhosting i doména jsou registrované na vaše jméno.

Kolik u mě běžně stojí web?

Já vím, že vás to zajímá. Částka, kterou si účtuju za průměrný web je 20 000 Kč. Cenová relace se ale odvíjí od vašich potřeb. Nabízím i variantu, kdy vám dodám pouze kostru s předinstalovanou šablonou. Ta bude stejně kvalitní, jako základ pro všechny mé weby. V její ceně vás naučim s ní pracovat, takže to zvládnete 🙂

Jak platíte?

Platby za web rozdělíme do několika menších, podle vzájemné domluvy. První zálohu očekávám po té, co spolu probereme a schválíme koncepci vašeho nového webu. Běžně pak fakturuji vytvoření webové strategie a grafický návrh a poslední částku doplatíte těsně před předáním hotového webu.

Záruky a podmínky